BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL

Ziemiańska dla kobiet

Dzień kobiet już wkrótce. Drogie Panie, możecie przygotować się do niego dzień wczesniej. Oto informacja od Pani Agnieszki Kopeckiej z Restauracji „Ziemiańska”:


ZIEMIANSKA_logo7 marca 2015 roku o godzinie 17.00 w krakowskiej restauracji Ziemiańska odbędzie się inauguracja cyklu spotkań „Ziemiańska dla Kobiet”, którego głównym założeniem jest stworzenie przyjaznej przestrzeni dla wszystkich Pań. Wart podkreślenia jest fakt, że uczestnictwo w tym wydarzeniu jest bezpłatne.

Restauracja Ziemiańska jest miejscem, w którym przy lampce dobrego wina porozmawiamy o kobiecości w kontekście zdrowia, urody oraz przedmiotów pięknych. W trakcie spotkania wszystkie Panie skorzystają z wiedzy praktycznej, otrzymają porady od ekspertów z zakresu urody czy zdrowia, a dla wszystkich uczestniczek spotkania przygotujemy miłe upominki – zaznacza Agnieszka Kopecka, PR Manager Ziemiańskiej.ZIEMIANSKA_dzień dla kobiet

W ramach spotkania „Ziemiańska dla kobiet” na Panie czekają styliści z Salonu Fryzjerskiego Maniewski w krakowskim Pasażu Rynek 13, którzy obok zapoznania Pań z najnowszymi trendami, opowiedzenia o sposobach pielęgnacji włosów, w trakcie indywidualnych konsultacji zaproponują metamorfozę. Każda z Pań otrzyma także Zaproszenie na wizytę w salonie w Pasażu Rynek 13 uprawniające do odbioru profesjonalnego kosmetyku do włosów. Pośród uczestniczek spotkania rozlosowane zostaną również dwa Vouchery o wartości 150 i 300 złotych do wykorzystania w trakcie strzyżenia czy farbowania włosów w Salonach Fryzjerskich Maniewski.

Kolejnym ekspertem spotkania „Ziemiańska dla Kobiet” będzie Justyna Gorlicka-Kruk, technolog chemiczny, kosmetolog, wykładowca kosmetologii, właścicielka gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej. Nadrzędną ideą tego gabinetu jest holistyczne podejście do Klienta. Stworzyła ona miejsce, w którym poza profesjonalną pielęgnacją ciała i twarzy każdy z nas może się odprężyć i wyciszyć w przytulnych wnętrzach, otoczony magią aromatycznych świec, przy dźwiękach odpowiednio dobranej muzyki. Pani Justyna w trakcie spotkania opowie o właściwej pielęgnacji, a także dopasuje odpowiednie zabiegi do potrzeb każdej z Pań. Prezentem dla każdej z uczestniczek od Gabinetu Gorlicka-Kruk jest Voucher na zabieg pielęgnacji okolic oczu. Dodatkowo jedna z Pań otrzyma Voucher na kompleksowy zabieg odżywczo- nawilżający twarzy, szyi i dekoltu o wartości 250 zł

Aby dopełnić to kobiece popołudnie zaszczyci nas swoją obecnością także Danuta Pers, artystka, która wykorzystując swoją kreatywność tworzy przepiękną biżuterię. Opowie o procesie powstania tych małych dzieł sztuki, a ponadto wręczy każdej z Pań Voucher na zakup biżuterii w swoim magicznym sklepiku.

Jak podkreśla Katarzyna Zamerlak z restauracji Ziemiańska – główną ideą spotkania jest, aby każda z Pań wyszła z Ziemiańskiej jeszcze większą samoświadomością, aby poczuła się pięknie i pewnie. Aby wiedziała, co jeszcze może dla siebie zrobić.
Szczegóły na stronie www.ziemianska.pl
Rezerwacje: 12 341 44 92.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kopecka
PR Manager

tel. 667 771 110
e-mail: a.kopecka@conekt.pl

Grupa Conekt
31-572 Kraków
ul. Kosynierów 15B

www.conekt.pl

Skomentuj