BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL

Yourplace.pl Noclegi w apartamentach / Apartments accommodation

hashphoto-1_maly_hjlghuecnyebdtuhyiuztwfxq.jpg

Yourplace.pl

Yourplace.pl zapewnia noclegi w komfortowych apartamentach w centrum Krakowa.

 

 

 

Oferujemy tylko niezależne apartamenty. Są one coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnych hoteli lub hosteli. Zapewniają własną przestrzeń oraz prywatność, których nie dają zbiorowe miejsca noclegowe.

 

Zaletą naszego systemu jest możliwość indywidualnego wyboru apartamentu według własnych potrzeb i zaplanowania pobytu bez konieczności ruszania się sprzed ekranu komputera. Wszystkie formalności związane z rezerwacją apartamentu zostaną dopełnione w kilka minut. Łatwo odnajdą Państwo wszelkie informacje o miejscu noclegu, dostępnym wyposażeniu, lokalizacji, wyglądzie (galeria zdjęć). Będziecie wiedzieć gdzie się zatrzymacie i że miejsce to odpowiada waszym wymaganiom.

 

 

Yourplace.pl nie działa tylko w świecie wirtualnym. Posiadamy w Krakowie kilkadziesiąt apartamentów, które sami obsługujemy. Zaletą naszego systemu jest to, że umożliwia on bezpośredni kontakt między klientami a obsługą apartamentów, nie nakładając na Państwa żadnych dodatkowych opłat związanych z rezerwacją.

 

 

Adres:

ul.Biskupia 4/3

31-144 Kraków
Polska

tel. +48 12 350 58 50
fax. +48 12 262 97 48
tel. kom. +48 665 146 629

e-mail: rezerwacje@yourplace.pl

www.yourplace.pl

Polub nas na facebooku / Join us on facebook
www.facebook.com/yuorplacepl


Rabat!

Po wpisaniu kodu rabatowego: 123505850 system uwględni zniżkę -10% chyba, że inna zniżka np. last minute lub za długi pobyt będzie bardziej korzystna. Rabat obowiązuje na obiekty obsługiwane przez Yourplace.pl (z pieczątką Managed by Yourplace.pl)
 
Serdecznie zapraszamy!

 

hashphoto-3_gffahcqgivfzdrqsolempqmajrwvj.jpg

 

Skomentuj