BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL

Wystawa prac Ewy Rosiek-Buszko pt. „REMANENT Z…”

 

 

   Plakat_remanent zGaleria Artystyczna Pod Czarnym Kotem w Krakowie ma zaszczyt zaprosić na retrospektywną wystawę prac Ewy Rosiek-Buszko pt. „REMANENT Z…”. Na wystawie Artystka zaprezentuje prace pochodzące z różnych lat i okresów twórczych, w tym pastele, rysunki, prace na papierze ręcznie czerpanym, asamblaże i wiele innych ciekawych dzieł.

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 grudnia (czwartek) 2014 r. o godz. 19:00 w Galerii Pod Czarnym Kotem w Krakowie.
Wystawa potrwa do 20 grudnia 2014 r.

Ewa Rosiek-Buszko
Zajmuje się tkaniną unikatową, papierem ręcznie czerpanym, ceramiką unikatową. Maluje pastele oraz akwarele. Fascynuje się fotografią, którą traktuje jako dokumentację i inspirację twórczą. W swojej twórczości porusza się po obrzeżach różnych technik łącząc je ze sobą w sposób niekonwencjonalny.

Laureatka wielu nagród i wyróżnień oraz stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. W 2003 roku uzyskała prestiżowe stypendium artystyczne „Artists in Residence’03” Mino Paper Art Village Projectw Japonii.

Prezentowała swe prace na wystawach zbiorowych oraz indywidualnych w galeriach Polski, Niemiec, Austrii, Węgier, Francji, Włoch, Ukrainy, Mołdowy oraz w cyklu wystaw w USA i Japonii.

Informację nadesłała Pani Agnieszka Szul – Telega z Galerii Pod Czarnym Kotem

Skomentuj