BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL

Teatr BARAKAH

hashphoto-foto_bartosz_trybon_pcpliumbnarm.jpg

Teatr BARAKAH to jedno z ciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Krakowa. Działa od dziesięciu lat, na przestrzeni, których stał się nie tylko ważnym ośrodkiem artystycznym ale także niebanalnym miejscem spotkań dla różnych generacji widzów.

 

W BARAKAH grają czołowi aktorzy krakowskich scen: Teatru Starego, Ludowego, Słowackiego i Groteski.
Sceny Teatru mieszczą się w sercu krakowskiego Kazimierza.
BARAKAH ma w swojej ofercie kilkanaście spektakli – w tym przedstawienie SZYC cenione i oklaskiwane na wielu festiwalach teatralnych, Dramatorium – cykl scenicznych czytań dramatu, prozy i poezji, Akademię Filmową – poprzedzoną prelekcją a zakończoną wymianą opinii po seansie, Galerię, w której odbywają się cyklicznie wernisaże.
Teatr BARAKAH to również miejsce otwarte na (i dla) innych artystów – kabaretowych, stand-upowych, performerów, muzyków, jednym słowem wszystkich tych, którzy mają pomysł i twórczą pasję aby swoje talenty realizować.
BARAKAH dla swoich widzów otworzył w jednej ze swoich siedzib przy Paulińskiej 28, klubokawiarnię ArtCafe, która jest doskonałym miejscem do spędzania czasu i spotkań ze znajomymi.
Stare teatralne reflektory, klimatyczne wnętrze, dobra muzyka w tym liczne koncerty, posłużą do odbycia nocnych Polaków rozmów o sztuce i nie tylko.
ZAPRASZAMY!

Adres:
Sceny Teatr BARAKAH
ul. Paulińska 28
ul. Szeroka 6
Biuro organizacji widowni /rezerwacja biletów /kasa teatru:
czynne od pn – pt w godz. 10.00 – 14.00
przy Paulińskiej 28 – tel.: (+48) 12 397 80 47
oraz na godzinę przed spektaklem na scenie, na której odbywa się wydarzenie
www.teatrbarakah.com

hashphoto-foto_bartosz_trybon__vexbhyltkwx.jpg

hashphoto-foto_bartosz_trybon__pclvzsddwxm.jpg

 

Skomentuj