BEGIN TYPING YOUR SEARCH ABOVE AND PRESS RETURN TO SEARCH. PRESS ESC TO CANCEL

Czysta ReFORMA – Teatr Odwrócony. Repertuar na kwiecień 2013

hashphoto-paywhat_relkcakxktthacoiysadcghu.jpg

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji skosztować artystycznych pyszności i smakołyków… Jeżeli jesteś głodny sztuki, a twoje kiszki marsza grają na widok smakowitego biletu na tłuściutki i pożywny spektakl – nic straconego! Masz szansę się nachapać i z pełnym brzuchem wrócić zadowolony do ukochanego domu. Jakby tego było mało, wszystkie dania z naszego menu są w takiej cenie jakiej chcesz!

 


Pay What You Want – i możesz się delektować wspaniałym, świeżym wernisażem kuchmistrza Olka Rajewskiego, specjalisty w dziedzinie szlachtowania i ciachania rzeczy wszelakiej („To się wytnie!„). Gdy już się nasycisz, dobrze jest się przespać, a jeszcze lepiej zaobserwować odwieczny cykl snu, życia i nocy w autorskim spektaklu „nocdzieńsen„. Dla tych zaś, którzy są łakomi na niespodzianki, mamy „Rzecz niespodzianą„.

Co może być lepszego niż pyszny wernisaż, metafizyczny spektakl i niespodzianka? Wydawać by się mogło że nic, no ale jak zaspokajamy głód estetyki, wrażeń i ciekawości, to nie może zabraknąć żądz cielesnych! Tego może dokonać tylko atrakcyjna kobieta, a najlepiej „Rozebrana„ (tu seksbomba – Aleksandra Kowalczyk). Zanurzmy jeszcze tylko ten monodramat w głębokim tle fabularnym i mamy ucztę godną Ciebie 🙂 .

Serdecznie zapraszamy do pokoju Mirona B. przy ulicy Halickiej 2 na krakowskim Kazimierzu w terminach widocznych na załączonym obrazku!

 

hashphoto-kwiecien_dnxiodsoswcsmjfbwnkfldz.jpg

Tekst: http://czystareforma.org/czysto/kwietniowa-repeta/

Skomentuj